sedací soupravy, kožené sedací soupravy, rohové sedací soupravy

sedačka

Výroba a prodej sedacích souprav a postelí

Akční nabídka

Úvodní strana


Nabízíme kvalitní sedací soupravy české výroby na míru zákazníka, kožené sedací soupravy, kožené rozkládací sedačky na zakázku, kožené rozkládací pohovky na míru, rohové sedací soupravy na míru, látkové sedací soupravy ve výběru z tisíce kusů různých vodou omyvatelných látek. Rohové rozkládací sedačky zhotovíme na přesnou míru kterou potřebujete, rozkládací, kožené sedačky třeba i ve tvaru Účka. Dále rozkládací pohovky na zakázku, postele na přesnou míru se zdravotními matracemi, válendy s úložným prostorem, rozkládací a polohovací křesla, rohové sedací soupravy moderního i klasického vzhledu, vysoké na opření hlavy. Vyrábíme také čabraky na míru zákazníka. Obecně tedy čalouněný nábytek v naší české kvalitě s delší životností za rozumné nepředražené ceny. Radíme zákazníkům vždy pravdu, například, že měkké výplně u každé sedací soupravy se rychleji vlivem amortizace vysedí a nejsou tak vhodné pro dlouhou životnost výrobku. Kožené sedací soupravy musí být vyrobeny ze správně zpracované kůže, jinak vám brzy popraská-jak se poznají kvalitní kožené sedačky vám vysvětlíme na našem obchodě. Pamatujte na pravidlo, že za 40.000,-Kč můžete mít buď dobrou látkovou sedačku a nebo špatnou koženou sedací soupravu, protože v dnešní době je 40.000,-Kč na pravou nešizenou hovězí kůži málo peněz. Rozkládací sedací soupravy Praha se dělí na časté spaní a příležitostní, při špatné volbě vám rozklad u pohovky nebo sedací soupravy dlouho nevydrží. Důležité upozornění : V dnešní konzumní globalizační době většina sedacích souprav u konkurence jsou nabízená jako Německé, Italské, Finské (a podobně) sedací soupravy což je ale klamání zákazníka protože jsou stejně vyráběné v Polsku, Turecku, Číně, Rumunsku aby výrobní cena byla nízká - ale pro vaší radost máte na takovéto sedací soupravě třeba zlatý štítek Německého nebo Italského majitele firmy.

U NÁŠÍ SEDACÍ SOUPRAVY SI MŮŽETE ZVOLIT :

  • rozměry souprav na 1cm, výšku sedaček měnit
  • počet křesel a tvrdost sezení a hloubku sezení
  • možnost rozkladu a úložného prostoru
  • počet a velikost polštářů a taburetů
  • záhlavníky
  • zdobení dřevem sedacích souprav
  • nožičky máme dřevěné, kovové, plastové

U nás na obchodě v Praze 9-Kbely - český výrobce kožených a látkových sedacích souprav  a pohovek - jsou vystaveny ty úspěšné kožené a látkové sedací soupravy a pohovky: moderní i klasické, vysoké a nízké, hranaté i oblé, kožené sedačky rozkládací na spaní, moderní rozkládací sedačky kožené i látkové. Z každého modelu co je vystaven na našem obchodě Sedací soupravy Praha - SEDAKO lze vyrobit libovolnou sestavu, např. 2+1+1, 3+1+1, 3+2+1, rohovku na míru nebo Účko na zakázku a podobně.

Výrobní lhůty záleží na konkrétním množství zakázek v daném čase, pohybují se většinou kolem 1,5 až 2 měsíce, před vánocemi jsou logicky trochu delší. U náročných kožených sedacích souprav může být výrobní termín trochu delší. Záloha při sepsání objednávky u běžné naší české sedací soupravy, sedačky a pohovky stačí záloha cirka 5 - 10.000kč v hotovosti, u dražších sedacích souprav jako jsou luxusní, kožené, atypické sedačky a pohovky bereme zálohu cirka 20 - 40.000,-kč v hotovosti dle domluvy v poměru ke konečné ceně výrobku.