sedací soupravy, kožené sedací soupravy, rohové sedací soupravy

sedačka

Výroba a prodej sedacích souprav a postelí

Akční nabídka

Ceny Tisk Email

NAŠE KOŽENÉ A LÁTKOVÉ SEDACÍ SOUPRAVY, SEDAČKY, POHOVKY A POSTELE se pohybují zhruba ve střední a vyšší cenové třídě. Orientační ceny vždy uvidíte u popisku konkrétní fotky výrobku, stačí když kliknete do příslušné sekce naší nabídky která je na levé straně webovek, například : Sedací soupravy a sedačky, Kožené sedací soupravy, Rohové sedací soupravy, Rozkládací sedací soupravy, Pohovky, Postele, Křesla. Záleží na vaší volbě látky, výplní, koster u konkrétní sedačky, pohovky nebo postele, vlastně se dá říci, že cenu si určuje sám zákazník podle toho jak je náročný a kolik roků chce aby mu výrobek vydržel. Pokud má sedací souprava vydržet třeba 10 roků a více, musejí se použít kvalitní materiály- které logicky něco stojí. Například klasická sestava 3+1+1 nemůže stát 15-20.000,-kč při dnešních cenách materiálů. Tyto levné sedačky jsou vyráběné v cizině, a kvalita odpovídá nízké ceně.

Velké nadnárodní firmy potřebují mít neustálý odbyt na svojí velkou produkci a proto dělají životnost krátkou. My tvoříme jednotlivé kusy dle potřeby vašeho bytu. U nás tedy sestava 3+1+1 se pohybuje většinou mezi 30-40tisíci kč, u luxusního zboží i více, přesnější ceny najdete v sekci nabídky zboží.

 

Novinky

Přidali jsme nové barvy kůží, nyní jich máme 400 vzorníků, látek máme v nabídce 1000 kusů vzorníků, pokud chcete kvalitní českou sedací soupravu na míru tak přijďte na náš obchod...Celý článek...

Všechny novinky...
Bellevue hotel Český Krumlov má charakteristickou atmosféru. Prague Rent Car Dámská zdravotní obuv - velký výběr dámské zdravotní obuvi.