sedací soupravy, kožené sedací soupravy, rohové sedací soupravy

sedačka

Výroba a prodej sedacích souprav a postelí

Akční nabídka

Ceny Tisk Email

NAŠE KOŽENÉ A LÁTKOVÉ SEDACÍ SOUPRAVY, SEDAČKY, POHOVKY A POSTELE se pohybují zhruba ve střední a vyšší cenové třídě. Orientační ceny vždy uvidíte u popisku konkrétní fotky výrobku, stačí když kliknete do příslušné sekce naší nabídky která je na levé straně webovek, například : Sedací soupravy a sedačky, Kožené sedací soupravy, Rohové sedací soupravy, Rozkládací sedací soupravy, Pohovky, Postele, Křesla. Záleží na vaší volbě látky, výplní, koster u konkrétní sedačky, pohovky nebo postele, vlastně se dá říci, že cenu si určuje sám zákazník podle toho jak je náročný a kolik roků chce aby mu výrobek vydržel. Pokud má sedací souprava vydržet třeba 10 roků a více, musejí se použít kvalitní materiály- které logicky něco stojí. Například klasická sestava 3+1+1 nemůže stát 15-20.000,-kč při dnešních cenách materiálů. Tyto levné sedačky jsou vyráběné v cizině, a kvalita odpovídá nízké ceně.

Velké nadnárodní firmy potřebují mít neustálý odbyt na svojí velkou produkci a proto dělají životnost krátkou. My tvoříme jednotlivé kusy dle potřeby vašeho bytu. U nás tedy sestava 3+1+1 se pohybuje většinou mezi 30-40tisíci kč, u luxusního zboží i více, přesnější ceny najdete v sekci nabídky zboží.

 

Novinky

Přidali jsme nové barvy kůží, nyní jich máme 400 vzorníků, látek máme v nabídce 1000 kusů vzorníků, pokud chcete kvalitní českou sedací soupravu na míru tak přijďte na náš obchod...Celý článek...

Všechny novinky...